N o v i n k y
Leden 2018
Ve spolupráci s advokátní kanceláři JUDr. Petra Veruňáková. jsme rezevační systém a podmínky užití připravili na GDPR.
Květen 2014
Volné kurty tenisového klubu Tenisová hala Benátky nad Jizerou si můžete rezervovat přes rezervační systém Booker zde.
Červen 2013
Na webu Karty v bezpečí můžete získat informace jak chránit Vaši bezkontaktní platební kartu.
Listopad 2011
Domyno spustilo rezervaci přes náš rezervační systém. Volná sportoviště si můžete prohlédnout a případnou rezervaci provést zde .
Listopad 2010
Centrum DTJ Vřesina spustilo rezervaci přes náš rezervační systém. Volná sportoviště si můžete prohlédnout a případnou rezervaci provést zde .
1.2.2008
České Vysoké Učení Technické využilo pro rezervaci části svých volných kapacit sportovních zařízení rezervačního systému Booker a umožnilo svým klientům rezervaci v rámci systému sportovních center na Strahově .
26.10.2006
Relaxační centrum Tyršův dům v Lounech zvolilo rezervační systém Booker. Do systému vstoupíte zde. Připravujeme spuštění rezervačního systému v bowligovém centru Zababa.
6.9.2006
Od začátku září jsme pro Vás připravili nový ceník. Rezervační systém je nyní možné zakoupit již za 6 999 Kč bez DPH a zároveň Vám díky variabilním měsíčním poplatkům umožní snížit náklady na provoz rezervačního systému v období mimo sezónu.
1.8.2006
Čtyřhvězdičkový CLUB HOTEL PRAHA - Průhonice zvolil rezervační systém BOOKER Profi a umožnil svým klientům od 1.8 rezerování po Internetu na následující služby tenis, squash, badminton, bowling a masáže. Rezervační systém je dostupný zde.
17.7.2006
R-centrum v nemocnici na Homolce spustilo rezervační systém Booker. Spinning a masáže si můžete zarezervovat zde.
22.5.2006
ASB Squashové centrum na Václavském náměstí v Praze zahájilo provoz rezervačního systému Booker Profi. Rezervat online se můžete zde.
16.5.2006
Přidali jsme pro Vás animaci online rezervačního systému. Podívejte se, jak snadné je rezervovat se z pohledu Vašich zákazníku nebo jak jednoduše může Vaše zákazníky rezervovat pracovník recepce.
26.4.2006
Spuštěna webová prezentace nového sportovního centra Kalikovský mlýn v Plzni. Sportovní centrum používá pro rezervaci squashe či bowlingu rezervační systém Booker Profi. Rezervat online se můžete zde.
23.1.2006
Rozšíření rezervačního systému o sportoviště TIMEOUT BEACH ARENA www.beachpraha.cz a strahovskou sekci spinningu www.startspinning.cz. Rezervační systém pro tato sdružená centra je dostupný na adrese sportstrahov.rezervujse.cz
16.1.2006
Zařazení firmy Nower systems mezi firmy podporované Technologickým a inovačním centrem ČVUT v Praze. Přestěhování firmy do nových kanceláří na Vítězném náměstí - Praha 6 Dejvice.
1.12.2005
Počátek portálu Rezevujse.cz sdružující sportovní centra používající rezervační systém Booker.
1.11.2005
Spuštění rezervačního systému pro Esquo Squash Strahov na adrese www.squashstrahov.rezervujse.cz
1.11.2005
Předpokládaný termín spuštění rezervačního systému na www stránkách www.squashstrahov.cz.
1.7.2005
Zahájení vývoje online rezervační systému Booker.
  Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty