Funkce rezervačního systému Booker

 • Přehledná rezervace nabízených služeb
  Rezervační systém Booker přesně eviduje pro každou nabízenou službu její cenu. Klient centra se tak může kdykoli a odkudkoli podívat na aktuální nabídku služeb.
 • Bezpečná registrace nových klientů
  Při registraci do rezervačního systému je každému novému zákazníkovi záslán kontrolní kód, který ověří platnost jím zadaného mobilního čísla. Sportovní centrum tímto získá ověřený kontakt na každého zákazníka. Rezervační systém je možné nastavit, aby novému zakazníkovi blokoval počet možných rezervací a po jisté době tento limit libovolně zvýšit.
 • Systém last-minute slev
  Úspěšný systém dynamického zlevňování neobsazených hodin. Vice se dozvíte v sekci last-minute slevy.
 • Systém náhradníků
  Je-li rezervace obsazena, zákazník má možnost si udělat rezervaci jako náhradník. Při uvolnění obsazené rezervace je náhradník informován sms zprávou a má zvolený čas (běžně 15 minut) na potvrzení, jinak je rezervace postoupena dalšímu náhradníkovi či úplně uvolněna.
 • Systém blokace vybraných uživatelů systému
  Zákazníci, kteří se zachovali proti vůli sportovního centra, ku příkladu neomluvili zarezervovanou službu mohou být zablokování a po vysvětlení celé záležitosti opět aktivováni.
 • Evidence kreditních permanentek
  Systém eviduje kredit u registrovaných zákazníků. Zákazník má možnost zakoupit se slevou kredit v hodnotě např. 1 000 Kč a tuto částku poté postupně čerpat na svoje rezervace či jiné služby.
 • Evidence sezónních permanentek
  Správce systému má možnost vybraným zákazníkům zarezervovat termín na libovolnou dobu dopředu. Například hodinu squashe v pondělí 18:00 až 19:00 na kurtu 4 na 12 týdnů dopředu. Zákazník může ve zvoleném předstihu rezervaci uvolnit. Systém mu eviduje kredit v hodnotě omluvené rezervace a zákazník smí tento kredit využít v jiný termín.
  Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty